Uudised

Posted on by

221-seeria adapter on nüüd saadaval lisaks uutes värvides!

Uued värvivalikud – tumehall / kollane ja sinine rõhutavad neutraal- ja PE-juhtmete jaotuse selgelt.  221-seeria ühendusklemmidega kuni 6 mm2. Selgem installeerimine võimaldab kiiremat tõrkeotsingut ja hooldust.

Tootekoodid:
221-510/000-053
221-500/000-053
221-510/000-006
221-500/000-006

Juuni 2020


Tulemas uus toode – WAGO Gelbox pakub IPX8 kaitsetasemeid ühendamiseks – kiire, lihtne ja usaldusväärne!

Lühise võimalus puudub! Kui niiskus ähvardab klemme, muudab WAGO Gelbox elektripaigaldised veekindlaks – kiiresti, lihtsalt ja usaldusväärselt. WAGO Gelbox kasutab Cellpacki kvaliteetset silikoonivaba geeli, muutes selle korpuse kasutamiseks valmis igas tööstusharus. WAGO Gelbox on saadaval kuues suuruses ja ühildub nii WAGO 2273-seeria COMPACT PUSH WIRE® , kui ka selle 221-seeria COMPACT harukarbiklemmidega.

  • Kiire lahendus – valmis otseseks kasutuseks kohapeal
  • Piiramatu säilivusaeg
  • Kasutusmugavus
  • Erakordne mitmekülgsus – valmistatud silikoonivabast geelist, kasutamiseks kõigis tööstusharudes.
  • Ohutus: VDE testiprotokoll ja IPX8 sertifikaat on ootel.

Saadaval Juuni 2020

Mai 2020


Rakendused mobiilseadmetele


Nutiseadmetes olev tarkvara pakub produktiivsuse eeliseid ka tööstuskeskkonnas. See integreerimine võimaldab kasutajatel nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu automatiseeritud protsesse kiiresti ja hõlpsalt juhtida ja jälgida – praktiliselt kõikjalt.

Kasutage WAGO WebVisu rakendust, et nutitelefoni või tahvelarvuti abil saaksite automaatseid protsesse kiiresti ja hõlpsalt juhtida ja jälgida, astudes sisse ainult siis, kui sekkumine on vajalik. Või kasutage rakendust JUMPFLEX®-ToGo, et hõlpsalt konfigureerida WAGO 857. seeria signaalikonditsioneeride sisend- ja väljundparameetreid.

Google Play pood: https://play.google.com/store/search?q=%22Wago%22&c=apps
Apple iTunes: https://apps.apple.com/de/developer/wago-kontakttechnik-gmbh-co-kg/id726217018


Intelligentselt juhitav valgus WAGO uue
DALI Multi-Master mooduliga

WAGO on uuendanud oma DALI Multi-Master moodulit, et see vastaks intelligentsetes ehitussüsteemides kasutatavate reguleeritavate valgustussüsteemide nõuetele. Uuendatud DALI liidese protokoll parandab oluliselt erinevate tootjate juhtimisseadmete koostalitlusvõimet ja vahetatavust.

WAGO uued DALI Multi-Master moodulid toetavad nii DALI-2 juhtimisseadmete kui ka juhtimisseadmete laiendatud funktsioone, võimaldades neil täita kõiki kaasaegseid valgustussüsteemi nõudeid, milles valguse kvaliteet ja energiatõhusus mängivad olulist rolli. Lisaks saavad suured rajatised ja organisatsioonid kasu, sest uus DALI Multi-Master moodul on vanematega ühilduv, muutes topeltvarud tarbetuks.

Lühidalt:

IEC 62386 ja DALI-2 ühilduvad:
– DALI-2 seadmete erinevate tootjate parem koostalitlusvõime
– DiiA sertifitseerimine on pooleli

Lihtsustatud juhtmestik DALI-2 standardi kaudu: Täiendavad siiniga varustatud seadmerühmad (nt andurid) vajavad vähem juhtmeid

Uued rakendused: integreerida saab erinevate tootjate DALI andurite laiemat valikut.

Lisainfo

Mai 2019


Kompaktne ja suure jõudlusega – WAGO
toiteallikas 30 W, ainult 35,5 mm lai

Pakkudes 30 W võimsust, pakub WAGO kompaktne toiteallikas (787-2850) DIN-liistu korpuses palju võimsust vähese ruumi kasutusega. Laius ainult 35,5 mm. Tänu õhukesele disainile säästab see umbes 33% rohkem ruumi juhtimiskapis ja jaotuskilbis, kui tavalised toiteallikad.

1,25 A on saadaval väljundpingega 24 VDC. Kõrge kasuteguriga kuni 88% on uus toiteallikas muljetavaldav.

Lühidalt:

Sama disain ja tehnilised omadused, mis on kohandatud uutele WAGO 3-faasilistele muunduritele
Ideaalne lisaseade kolmefaasilistele toiteallikatele

Kompaktne ja suure jõudlusega

Vastab ülepinge kategooriale III
Stabiliseeritud sisendpoolsete ülepingete või piikide vastu

Kõrge töökindlus
Temperatuurivahemik −20 kuni + 70 ° C, vähenemine> + 55 ° C
MTBF EN / IEC 61709 kohta suurem kui 2,500 000 tundi + 40 ° C juures

Lisainfo

Jaanuar 2019


WAGO puutepaneelid 600

Esteetiline disain vastab suure jõudlusega

WAGO on välja töötanud uued, suure jõudlusega Touch Panels 600 sarja. Nõudlikele kontroll- ja visualiseerimis süsteemidele. Sõltuvalt kasutusest on paneelid saadaval juhtkabiini standardrakenduste resistiivsete puutetundlike ekraanidega, klaasipindadega mahtuvuslik multi-touch paneelid, mis täidavad laevaehituses kasutatavaid meresõiduohutusnõudeid.

Opereeri, monitoori, visualiseeri või diagoosi nii tootmises, hoonetes, töötlevas tööstuses jne.
Saadaval mitmetes riistvarakonfiguratsioonides. WAGO puutepaneeli 600 mudelid nüüd saadaval väikestele ja keskmise suurusega. Kaasaegse disaini all pakutavad uued puutepaneelid võimaldavad tööstusharudes kasutajatel täiendada oma masinaid kõrgtehnoloogilise ekraanidega ja kvaliteetse visualiseerimisega. WAGO kontrollerite veebipõhist juhtimisfunktsiooni saab kasutada ka stiilsete paneelidega.

Saadaval on kolm versiooni, mis on kohandatud kasutamiseks veebipaneelina, Visu paneelina või juhtpaneelina. Praktilised omadused, nagu energiasäästlik ooterežiim, integreeritud andurid automaatse heleduse reguleerimiseks ja lihtne paigaldada. Hea disain muudab paigaldamise ja toimimise lihtsaks. Kõik paneelid on varustatud Linux® operatsioonisüsteemiga. Kui seadistate e! COCKPIT-iga, luuakse visualiseerimised tänapäevaste tehnoloogiate, näiteks HTML5 alusel.

Lühidalt:

Kõrge jõudlusega Cortex A9 1,0 GHz mitmetuumaline protsessor ja 2 GB RAM-mälu.
Kiire töökiirus tänu paralleelsele arvutusoperatsioonile.

Programmeerimine IEC 61131-s või otse Linux®-i all.
Paindlikkus ja turvalisus avatud lähtekoodiga operatsioonisüsteemi abil.

Kohandatud konfiguratsiooniliides ja mugav seade otse seadmest.
Kiire konfiguratsioon ja kasutuselevõtt.

Unikaalne paigaldus.
Kiire paigaldus säästab aega.

Standardne juhtpaneeli vaheline ühendus WAGO pilvesüsteemiga.
IoT-valmis.

Lisainfo

Märts 2019


Kolmefaasiline energia mõõtmise moodul

Juhtimiskilpides mõõdab uus WAGO 3-faasilise energia mõõtmise moodul kõiki parameetreid kolmefaasilisest elektrivõrgust. Lisaks energiatarbimisele on võimalik ka usaldusväärselt tuvastada võrgu hetkelised parameetrid.

WAGO 3-faasilise energia mõõtmise moodul mõõdab pinget otse läbi kolme faasi L1, L2 ja L3 ühenduste, samuti neutraaljuhtme, mis on vaid 72 mm laiusega. Teise võimalusena on võimalik ka voolu mõõtmine Rogowski coil-ide abil. Kõik asjakohased võrguparameetrid määratakse nende mõõtmiste abil, lisaks pingele ja voolule on need parameetrid: reaktiivne, nähtav ja efektiivne võimsus, energiatarbimine, võimsustegur, faasi nurk ja voolu sagedus .

Integreeritud side ja andmesalvestus.

Kõigi mõõdetud väärtuste ülekandmiseks kõrgema taseme kontrollerisse on saadaval MODBUS RTU liides. Liidese konfiguratsioonitarkvaraga arvutit saab ühendada seerialiidese kaudu. See tarkvara võimaldab ka mõõdetud väärtuste visualiseerimist töötamise ajal. Tänu integreeritud microSD-mälukaardipesaga, mis sobib ka kuni 32 GB microSDHC-mälukaartidele, saab seadet kasutada andmete logijana.

Lühidalt:

Mõõtmine voolutrafode või Rogowski coil-ide abil

Toimimine andmete logerina microSD-kaardi pesa kaudu

Konfigureerimine ja visualiseerimine töötamise ajal

DIN-liistule paigaldamine säästab ruumi

Integreeritud Modbus® liides

Lisainfo